خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸, 4th of August 2020      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ ساعت ۱۴:۲۲:۴۹

    خانه  > slide, سایر گروهها  >  خودکشی یک جوان دارای معلولیت در کرمانشاه

خودکشی یک جوان دارای معلولیت در کرمانشاه

خبرگزاری هرانا – رو پنج شنبه ۲۳ آبان ماه یک پسر ۲۵ ساله در کرمانشاه که از دوران کودکی به دلیل ابتلا به بیماری فلج اطفال از معلولیت رنج می‌برد، دست به خودکشی زد و جان خود را از دست داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، یک پسر جوان دارای معلولیت در کرمانشاه روز پنج شنبه ۲۳ آبان ماه ۱۳۹۸ دست به خودکشی زد و جان خود را از دست داد.

هویت این جوان حدودا ۲۵ ساله “فرشید جمشیدی” توسط هرانا احراز شده است.

یک منبع مطلع در این خصوص به گزارشگر هرانا گفت: “فرشید جمشیدی به دلیل فلج اطفال در دوران کودکی سال‌ها بود از معلولیت رنج می‌برد. او در خانواده‌ای با مشکلات اقتصادی فراوان زندگی می‌کرد و پیشتر از روستا به شهر مهاجرت کرده بودند”.

وی روز گذشته در منزل پدری‌اش واقع در شهرک آبادانی و مسکن کرمانشاه اقدام به خودکشی کرد و به زندگی خود پایان داد.

به گفته این منبع مطلع، فرشید جمشیدی حدود ۳ سال پیش نیز شاهد خودکشی برادر ۲۳ ساله خود به نام “سعید جمشیدی” بوده است.

از دلایل خودکشی این جوان تا لحظه تنظیم این گزارش اطلاع دقیقی در دست نیست.

شهرک آبادانی و مسکن یکی از بزرگترین محله های کرمانشاه است که در شمال شهر و در کوهپایه کوه طاق بستان واقع شده است.

روز چهارشنبه ۱ آبان ماه ۹۸، یک دختربچه ۱۳ ساله در شهرک آبادانی و مسکن کرمانشاه دست به خودکشی زده و جان خود را است دست داده بود.. پیش از آن نیز روز دوشنبه ۸ مهرماه ۹۸ نیز یک مرد ۳۵ ساله در این منطقه به دلیل مشکلات اقتصادی دست به خودکشی زد و جان خود را است دست داد. هرنا پیشتر در گزارشی دیگر از خودسوزی دو زن در کرمانشاه به دلیل مشکلات در همین تاریخ خبر داده بود. همچنین یک شهروند دیگر در همین روز در مقابل ساختمان کلانتری در کرمانشاه اقدام به خودسوزی کرد و توسط مردم به بیمارستان منتقل شده بود. گفته می‌شود که این شهروند به دلیل عدم توانایی در بازپرداخت بدهی به بانک و از سوی دیگر تلاش بانک جهت تملک منزلش، اقدام به خودسوزی کرده بود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید