خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زندانیان  >  نهمین ماه بلاتکلیفی دراویش زندانی در عادل آباد شیراز

نهمین ماه بلاتکلیفی دراویش زندانی در عادل آباد شیراز

خبرگزاری هرانا – چهار درویش گنابادی محبوس در بند امنیتی زندان عادل آباد شیراز در حالی ۹ ماه را در حالت بازداشت موقت سپری می‌کنند، که دادگاه آن‌ها برای دومین بار به تعویق افتاد.

به گزارش مجذوبان نور، محسن اسماعیلی٬ ابراهیم بهرامی٬ محمد صادقی و محمدعلی دهقان دروایشی هستند که به اتهام «تشکیل گروه تروریستی علیه نظام»، «شرکت در تجمعات به قصد براندازی» و «محاربه با خدا» به مدت ۹ ماه با تمدید قرار بازداشت از سوی قاضی پرونده در زندان به سر می‌برند.

علت به تعویق افتادن جلسه دادگاه دوم مهرماه و هفدهم دی ماه به ترتیب عدم حضور قاضی پرونده و تعطیلی دادگاه انقلاب شیراز اعلام شده است.

دراویش یاد شده در جریان غائله‌آفرینی تندروان مذهبی و بسیجی‌نمایان کوار بر ضد دراویش نعمت‌اللهی گنابادی آن شهرستان دستگیر شده و از کمترین حقوقی که قانون اساسی برای یک زندانی در نظر گرفته است، محروم هستند.

مطالب مرتـبط

2 نظر

  1. جناب یونسی مشکل یارسان را هم حل شده اعلام کرد، در حالی که هیچ تغییری در وضعیت مردم یارسان از زمان سفر ایشان به کرمانشاه تا کنون رخ نداده است. برای خودسوزی یارسانی ها و قتل حکمت صفری سرباز یارسان نیز اصلاً پرونده ای تشکیل نشد.

  2. ای بابا. یارسان و گنابادی و مسلمان و شیعه و سنی و القاعده و داعش همه با هم برادرند.

نظر بگذارید