خبرگزاری هرانا
خبرگزاری هرانا

گزارشات دوره ای

گزارش ماهانه؛ نگاهی اجمالی به وضعیت حقوق بشر شهریور ۱۴۰۱

خبرگزاری هرانا – آنچه در پی می‌آید گزارش ماهانه و اجمالی از وضعیت حقوق بشر در ایران در دوره زمانی شهریور ماه ۱۴۰۱ است که به همت نهاد . . .

گزارش ماهانه؛ نگاهی اجمالی به وضعیت حقوق بشر مرداد ۱۴۰۱

خبرگزاری هرانا – آنچه در پی می‌آید گزارش ماهانه و اجمالی از وضعیت حقوق بشر در ایران در دوره زمانی مرداد ماه ۱۴۰۱ است که به همت نهاد . . .

گزارش ماهانه؛ نگاهی اجمالی به وضعیت حقوق بشر تیر ۱۴۰۱

خبرگزاری هرانا – آنچه در پی می‌آید گزارش ماهانه و اجمالی از وضعیت حقوق بشر در ایران در دوره زمانی تیر ماه ۱۴۰۱ است که به همت نهاد . . .

گزارش ماهانه؛ نگاهی اجمالی به وضعیت حقوق بشر خرداد ۱۴۰۱

خبرگزاری هرانا – آنچه در پی می‌آید گزارش ماهانه و اجمالی از وضعیت حقوق بشر در ایران در دوره زمانی خرداد ماه ۱۴۰۱ است که به همت نهاد . . .

فرو ریختن متروپل؛ گزارش جامع از چند روز اعتراض / ویدئو

خبرگزاری هرانا – در روزهای اخیر و در پی فروریختن برج متروپل در آبادان، شماری از شهروندان در شهرهایی از جمله آبادان، اهواز، شاهین شهر، شهر ری، اندیمشک . . .

گزارش ماهانه؛ نگاهی اجمالی به وضعیت حقوق بشر اردیبهشت ۱۴۰۱

خبرگزاری هرانا – آنچه در پی می‌آید گزارش ماهانه و اجمالی از وضعیت حقوق بشر در ایران در دوره زمانی اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ است که به همت نهاد . . .

گزارش تفصیلی از اعتراضات سراسری اردیبهشت ماه؛ ۳۱ شهر در ۱۰ استان، صدها بازداشتی و دهها کشته و زخمی

خبرگزاری هرانا – در طی دو هفته اعتراضات به بهانه گرانی، ۳۱ شهر در ۱۰ استان کشور برای ۵۳ بار اعتراضات خیابانی را شاهد شدند، در این بین . . .

روز جهانی کارگر؛ نگاهی آماری به وضعیت کارگران در یک سال اخیر ۱۴۰۱-۱۴۰۰

خبرگزاری هرانا – یازدهم اردیبهشت ماه (۱ می) به عنوان روز جهانی کارگر، فرصتی دوباره برای توجه به وضعیت جامعه کارگری کشور و معضلات پرشمار آنان به خصوص در . . .

گزارش ماهانه؛ نگاهی اجمالی به وضعیت حقوق بشر فروردین ۱۴۰۱

خبرگزاری هرانا – آنچه در پی می‌آید گزارش ماهانه و اجمالی از وضعیت حقوق بشر در ایران در دوره زمانی فروردین ماه ۱۴۰۱ است که به همت نهاد . . .

گزارش ماهانه؛ نگاهی اجمالی به وضعیت حقوق بشر اسفند ۱۴۰۰

خبرگزاری هرانا – آنچه در پی می‌آید گزارش ماهانه و اجمالی از وضعیت حقوق بشر در ایران در دوره زمانی اسفند ماه ۱۴۰۰ است که به همت نهاد . . .

نگاهی آماری به جلوه‌هایی از نقض حقوق بشر در ایران در سالی که گذشت- ۱۴۰۰

خبرگزاری هرانا – سال ۱۴۰۰ تصویری بارز از تداوم نقض حقوق بشر در ایران را روایت می‌کند. تهدید مستمر حق آزادی اندیشه و بیان، برخورد با معترضان مسالمت . . .

روز جهانی زنان؛ نگاهی به وضعیت حقوق زنان و فعالان این عرصه در ایران

خبرگزاری هرانا – در تقویم جهانی، روز ۸ مارس برابر با ۱۷ اسفندماه، به عنوان روز جهانی زنان، جهت یادآوری مبارزات زنان برای دستیابی به حقوق برابر در . . .

نگاهی به ۱۸ سال برخورد امنیتی با شهروندان دوتابعیتی و خارجی

خبرگزاری هرانا – مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، فهرستی از شصت و نه فرد با تابعیت خارجی یا تابعیت دوگانه را تهیه کرده است که از سال . . .

گزارش ماهانه؛ نگاهی اجمالی به وضعیت حقوق بشر بهمن ۱۴۰۰

خبرگزاری هرانا – آنچه در پی می‌آید گزارش ماهانه و اجمالی از وضعیت حقوق بشر در ایران در دوره زمانی بهمن ماه ۱۴۰۰ است که به همت نهاد . . .

گزارش ماهانه؛ نگاهی اجمالی به وضعیت حقوق بشر دی ماه ۱۴۰۰

خبرگزاری هرانا – آنچه در پی می‌آید گزارش ماهانه و اجمالی از وضعیت حقوق بشر در ایران در دوره زمانی دی‌ماه ۱۴۰۰ است که به همت نهاد آمار، . . .

گزارش سالانه وضعیت حقوق بشر در ایران؛ ویژه سال ۲۰۲۱

خبرگزاری هرانا – گزارش پیش رو حـاصل جمع آوری، تجزیه، تحـلیل و مسـتند سـازی تعداد ۵۶۸۳ گزارش از وضعیت حقوق بشر منتشر شده توسط منابع خبری در محدوده . . .

گزارش ماهانه؛ نگاهی اجمالی به وضعیت حقوق بشر آذر ۱۴۰۰

خبرگزاری هرانا – آنچه در پی می‌آید گزارش ماهانه و اجمالی از وضعیت حقوق بشر در ایران در دوره زمانی آذر ماه ۱۴۰۰ است که به همت نهاد . . .

گزارش ماهانه؛ نگاهی اجمالی به وضعیت حقوق بشر آبان ۱۴۰۰

خبرگزاری هرانا – آنچه در پی می‌آید گزارش ماهانه و اجمالی از وضعیت حقوق بشر در ایران در دوره زمانی آبان ۱۴۰۰ است که به همت نهاد آمار، . . .

گزارش ماهانه؛ نگاهی اجمالی به وضعیت حقوق بشر مهر ۱۴۰۰

خبرگزاری هرانا – آنچه در پی می‌آید گزارش ماهانه و اجمالی از وضعیت حقوق بشر در ایران در دوره زمانی مهر ماه ۱۴۰۰ است که به همت نهاد . . .

به مناسبت روز جهانی مبارزه با مجازات اعدام؛ گزارش یک ساله اعدام در ایران ۲۰۲۰-۲۰۲۱

خبرگزاری هرانا – به کوشش نهاد آمار مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران به روال هر ساله همزمان با ۱۰ اکتبر، روز جهانی مبارزه علیه مجازات اعدام گزارش . . .

گزارش ماهانه؛ نگاهی اجمالی به وضعیت حقوق بشر شهریور ۱۴۰۰

خبرگزاری هرانا – آنچه در پی می‌آید گزارش ماهانه و اجمالی از وضعیت حقوق بشر در ایران در دوره زمانی شهریور ۱۴۰۰ است که به همت نهاد آمار، . . .

گزارش ماهانه؛ نگاهی اجمالی به وضعیت حقوق بشر مرداد ۱۴۰۰

خبرگزاری هرانا – آنچه در پی می‌آید گزارش ماهانه و اجمالی از وضعیت حقوق بشر در ایران در دوره زمانی مرداد ماه ۱۴۰۰ است که به همت نهاد . . .

گزارش ماهانه؛ نگاهی اجمالی به وضعیت حقوق بشر تیر ۱۴۰۰

خبرگزاری هرانا – آنچه در پی می‌آید گزارش ماهانه و اجمالی از وضعیت حقوق بشر در ایران در دوره زمانی تیر ماه ۱۴۰۰ است که به همت نهاد . . .

گزارش ماهانه؛ نگاهی اجمالی به وضعیت حقوق بشر خرداد ۱۴۰۰

خبرگزاری هرانا – آنچه در پی می‌آید گزارش ماهانه و اجمالی از وضعیت حقوق بشر در ایران در دوره زمانی خرداد ماه ۱۴۰۰ است که به همت نهاد . . .

خبرگزاری هرانا