خبرگزاری هرانا
امروز شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵, 21st of January 2017      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ ساعت ۱۳:۱۹:۴۶

آرشـیـو

دو زندانی در زندان مرکزی ارومیه به دار آویخته شدند

خبرگزاری هرانا – بامداد روز جاری دو زندانی شامل یک زند ...

رنجنامه محمدصابر ملک رئیسی؛ شبها تا صبح بازجویی همراه با شکنجه میشدم / صدا

خبرگزاری هرانا – محمد صابر ملک‌ رئیسی زندانی سیاسی بل ...

انتقال دست کم دو زندانی جهت اعدام در زندان مرکزی ارومیه

خبرگزاری هرانا – دست کم دو زندانی در زندان مرکزی ارومی ...

خبرگزاری هرانا

گزارشات ویژه

دو زندانی در زندان مرکزی ارومیه به دار آویخته شدند

خبرگزاری هرانا – بامداد روز جاری دو زندانی شامل یک زندانی معلول و بیمار که در بهداری زندان نگهداری می شد، با اتهام حمل و نگهداری مواد مخدر . . .

رنجنامه محمدصابر ملک رئیسی؛ شبها تا صبح بازجویی همراه با شکنجه میشدم / صدا

خبرگزاری هرانا – محمد صابر ملک‌ رئیسی زندانی سیاسی بلوچ حکم محکومیت ۱۵ ساله خود را بصورت تبعیدی در زندان اردبیل سپری می کند. وی که در سن ۱۷ سالگی . . .

انتقال دست کم دو زندانی جهت اعدام در زندان مرکزی ارومیه

خبرگزاری هرانا – دست کم دو زندانی در زندان مرکزی ارومیه جهت اجرای حکم اعدام به سلول انفرادی منتقل شدند. یکی از این زندانیان دچار معلولیت جسمی است و از . . .

گزارش ماهانه؛ نگاهی اجمالی به وضعیت حقوق بشر ایران در دی۹۵

خبرگزاری هرانا – آنچه در پی می‌آید گزارش اجمالی و ماهیانه وضعیت حقوق بشر در ایران در دوره زمانی دی۹۵ است که به همت نهاد آمار، نشر و . . .

گزارشی از آخرین وضعیت زندانیان اعتصابی؛ انتقال آیت الله نکونام از بیمارستان به زندان؛ اعتصاب سجاد افروزیان

خبرگزاری هرانا – روز گذشته، آیت الله محمدرضا نکونام زندانی عقیدتی در اعتصاب غذا و دارو، علیرغم وخامت حالش از بیمارستان مرکزی قلب تهران به زندان ساحلی قم . . .

تنبیه دانش آموزان یا معلمان!؟ / محمد حبیبی

ماهنامه خط صلح – سال‌هاست که از جایگاه دانش آموز و حقوقی که باید در قبالش رعایت شود، صحبت می‌شود. رسانه‌های مختلف رسمی و شبکه‌های مجازی، هر چند . . .

پایان اعتصاب غذای محمدصابر ملک رئیسی و فواد یوسفی در زندان های اردبیل و رجایی شهر

خبرگزاری هرانا – محمد صابر ملک‌ رئیسی زندانی سیاسی بلوچ که حکم محکومیت ۱۵ ساله خود را بصورت تبعیدی در زندان اردبیل سپری می کند، با وعده مساعد . . .

چهار زندانی در زندان تایباد اعدام شدند

خبرگزاری هرانا – روز گذشته چهار زندانی با اتهامات مربوط به مواد مخدر در زندان تایباد در استان خراسان رضوی به دار آویخته شدند. به گزارش خبرگزاری هرانا، . . .

نامه چهار هنرمند از زندان اوین در آستانه ‘جشنواره فیلم فجر’

خبرگزاری هرانا – کیوان کریمی، حسین رجبیان، فیلمسازان زندانی، مهدی رجبیان و یوسف عمادی، موسیقی‌دانان زندانی در زندان اوین در آستانه «جشنواره فیلم فجر» در نامه‌ای سرگشاده از اعتراض . . .

اعدام یک زندانی در زندان جیرفت

خبرگزاری هرانا ـ سحرگاه روز گذشته یک زندانی با اتهام قتل در زندان جیرفت به دار آویخته شد. به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، براساس اعلام . . .

تداوم بی خبری از سجاد افروزیان و نادیده گرفتن شکایت خانواده توسط دادستانی

خبرگزاری هرانا – هم‌چنان از وضعیت و محل نگهداری سجاد افروزیان شهروند ملکانی که چهار روز پیش با ضرب و شتم در منزلش بازداشت شده بود، اطلاعی در . . .

در اثر فشار روحی و شکنجه؛ خودکشی یک زندانی در زندان قزلحصار

خبرگزاری هرانا – یک زندانی ۲۶ ساله از متهمان جرایم مواد مخدر که به اعدام محکوم شده بود و در زندان قزلحصار به سر می برد، به دلیل افزایش فشارهای . . .

ممانعت از اعزام آرش صادقی به بیمارستان؛ استفاده هر روزه از دستگاه اکسیژن برای نفس کشیدن

خبرگزاری هرانا – آرش صادقی زندانی سیاسی بند هشت زندان اوین بعد از اعتصاب غذای ۷۱ روزه و عدم بستری شدن در بیمارستان، به دلیل محرومیت از درمان و . . .

اعدام یک زندانی در زندان بندرعباس

خبرگزاری هرانا ـ یک زندانی که با اتهامات مربوط به مواد مخدر به اعدام محکوم شده بود در زندان مرکزی بندرعباس اعدام شد. به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل . . .

حکم اعدام چهار زندانی شامل یک کودک مجرم در زندان تبریز اجرا شد

خبرگزاری هرانا – سحرگاه امروز سه زندانی با اتهامات مربوط به مواد مخدر و یک کودک مجرم با اتهام قتل در زندان مرکزی تبریز به دار آویخته شدند. . . .

نگاهی به پرونده آزیتا رفیع زاده؛ شهروند بهایی محبوس در اوین

خبرگزاری هرانا – آزیتا رفیع زاده، شهروند بهایی محبوس در بند زنان زندان اوین است که همزمانی حبس شوهرش، پیمان کوشکباغی باعث شده سرپرستی فرزند ۶ ساله آنان به . . .

خبرگزاری هرانا