خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶, 23rd of July 2017      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ ساعت ۲۲:۳۸:۵۸

آرشـیـو

امین افشار نادری؛ گزارشی از آخرین وضعیت در شانزدهمین روز اعتصاب غذا

خبرگزاری هرانا – امین افشار نادری، زندانی نوکیش مس ...

گزارش ماهانه؛ نگاهی اجمالی به وضعیت حقوق بشر در تیرماه ۹۶

خبرگزاری هرانا – آنچه در پی می‌آید گزارش ماهانه و اجما ...

محل کسب دست کم ۱۱ شهروند بهایی پلمب و ۹ تن احضار شدند

خبرگزاری هرانا – محل کسب دست کم ۱۱ شهروند بهایی در ار ...

خبرگزاری هرانا

گزارشات ویژه

امین افشار نادری؛ گزارشی از آخرین وضعیت در شانزدهمین روز اعتصاب غذا

خبرگزاری هرانا – امین افشار نادری، زندانی نوکیش مسیحی محبوس در زندان اوین در شانزدهمین روز اعتصاب غذای اعتراضی خود به سر می برد. این زندانی با کاهش شدید وزن و . . .

گزارش ماهانه؛ نگاهی اجمالی به وضعیت حقوق بشر در تیرماه ۹۶

خبرگزاری هرانا – آنچه در پی می‌آید گزارش ماهانه و اجمالی از وضعیت حقوق بشر در ایران در دوره زمانی تیر ماه ۹۶ است که به همت نهاد . . .

محل کسب دست کم ۱۱ شهروند بهایی پلمب و ۹ تن احضار شدند

خبرگزاری هرانا – محل کسب دست کم ۱۱ شهروند بهایی در ارومیه توسط نیروهای اداره اماکن پلمب شد. همزمان حداقل ۹ شهروند بهایی در خرمشهر به صورت جداگانه . . .

اعتصاب غذای یک زندانی شکنجه شده و محکوم به اعدام در رجایی شهر کرج

خبرگزاری هرانا – محسن رضایی زندانی محکوم به اعدام در زندان رجایی شهر کرج، از روز ۲۶ تیرماه، در اقدامی اعتراضی دست به اعتصاب غذا زده است. خواسته این زندانی . . .

نزار زکا از بیمارستان به زندان بازگردانده شد

خبرگزاری هرانا – نزار زکا، شهروند لبنانی محبوس در زندان اوین که در بیست و سومین روز اعتصاب غذای خود به سر می برد، پس از یک روز بستری . . .

یک زندانی در زابل اعدام شد

خبرگزاری هرانا – سحرگاه امروز، یک زندانی با اتهامات مربوط به “مواد مخدر” در زندان زابل اعدام شد. موج جدید اعدام در سراسر ایران در حالی به راه . . .

گزارشی از ۶۶ زندانی اعدام شده در زندان بیرجند

خبرگزاری هرانا – دستگاه قضایی کشور، از سال ۸۸ تا انتهای سال ۹۱، تعداد نامعلومی زندانی را در زندان بیرجند اعدام کرده است، هرانا موفق شده است هویت ۶۶ . . .

گشین، کودک قربانی مین، ۴ سال است سرگردان دادگاه ها است

خبرگزاری هرانا – دختربچه ۹ ساله ای به نام گشین کریمی به همراه ۶ تن از دوستانش در سال ۹۲ در منطقه ای کاملا مسکونی که کیلومترها با . . .

دو زندانی در خرم آباد برای اجرای حکم اعدام به انفرادی منتقل شدند

خبرگزاری هرانا – دو زندانی که از بابت اتهامات مرتبط با جرایم مواد مخدر به اعدام محکوم شده اند، ساعاتی پیش در زندان پارسیلون خرم آباد برای اجرا . . .

علیرضا ثقفی: کارورزی، یک طرح شکست خورده است

ماهنامه خط صلح – علیرضا ثقفی، فعال کارگری، عضو کانون مدافعان حقوق کارگر و عضو کانون نویسندگان ایران است. او که از فعالین قدیمی کارگری در ایران است بارها . . .

زندانی معترض با لبانی دوخته راهی سلول انفرادی شد

خبرگزاری هرانا – یک زندانی معترض به میزان وثیقه که از پنج روز قبل با دوختن لبان خود در زندان بروجرد دست به اعتصاب غذا زده بود، با . . .

فرصت طلایی وجود مولوی عبدالحمید برای اهل سنت و ایران؛ در گفتگو با تقی رحمانی/ سیمین روزگرد

ماهنامه خط صلح – تقی رحمانی، نویسنده و عضو شورای فعالان ملی مذهبی که قریب یک سوم از عمر خود را در زندان به سر برده است، چهره ای . . .

مسئولین زندان اردبیل یک زندانی را برای ساعتها به میله پرچم زنجیر کردند

خبرگزاری هرانا – روز گذشته یک زندانی در زندان مرکزی اردبیل به هدف تنبیه توسط مسئولین زندان به مدت چندین ساعت متوالی به میله های زندان در هوای . . .

دادگاه متهمان پرونده گروه “گامو” بدون حضور حبیب ساسانیان برگزار شد

خبرگزاری هرانا – روز گذشته، جلسه رسیدگی به اتهامات حبیب ساسانیان که در سی و چهارمین روز اعتصاب غذای اعتراضی خود به سر می برد و پنج متهم . . .

انتقام جویی رئیس بهداری اوین مانع اعزام آتنا دائمی به مرکز درمانی شد

خبرگزاری هرانا – در حالی که پس از مدتها تلاش، خانواده آتنا دائمی، کنشگر مدنی محبوس در زندان اوین موفق به گرفتن اجازه مسئولین و پذیرش از مرکز . . .

مصطفی دهباشی زاده در یزد بازداشت شد

خبرگزاری هرانا – مصطفی دهباشی زاده، فعال سیاسی اهل یزد صبح امروز توسط نیروهای امنیتی در محل مسکونی خود در این شهر بازداشت و به نقطه نامعلومی منتقل . . .

خبرگزاری هرانا