خبرگزاری هرانا
امروز شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶, 19th of November 2017      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ ساعت ۲۳:۳۹:۴۱

آرشـیـو

گزارشی از آخرین وضعیت مولابخش بلوچ؛ انتقال به زندان مرکزی زاهدان

خبرگزاری هرانا – طی روزهای گذشته، یک زندانی که به اتها ...

سه شهروند بهایی در بیرجند با قرار وثیقه آزاد شدند

خبرگزاری هرانا – امروز سه شهروند بهایی ساکن بیرجند ا ...

صدور حکم ۱۸ سال حبس برای ۶ شهروند بهایی در زاهدان

خبرگزاری هرانا – شعبه ۳ دادگاه انقلاب شهر زاهدان مرک ...

خبرگزاری هرانا

گزارشات ویژه

گزارشی از آخرین وضعیت مولابخش بلوچ؛ انتقال به زندان مرکزی زاهدان

خبرگزاری هرانا – طی روزهای گذشته، یک زندانی که به اتهام اقدام علیه امنیت ملی از طریق “همکاری با گروه های مخالف نظام” بازداشت شده بود، از بازداشتگاهی . . .

سه شهروند بهایی در بیرجند با قرار وثیقه آزاد شدند

خبرگزاری هرانا – امروز سه شهروند بهایی ساکن بیرجند از توابع استان خراسان جنوبی که از مهرماه سال جاری در بازداشت نیروهای امنیتی به سر می بردند با . . .

صدور حکم ۱۸ سال حبس برای ۶ شهروند بهایی در زاهدان

خبرگزاری هرانا – شعبه ۳ دادگاه انقلاب شهر زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان، ۶ شهروند بهایی ساکن این استان را به اتهام عضویت در تشکل جامعه بهایی . . .

بیانیه جمعی از زندانیان اهل سنت زندان رجایی شهر کرج در رابطه با زلزله اخیر

خبرگزاری هرانا – جمعی از زندانیان سنی مذهب زندان رجایی شهر کرج که عمدتا خود تبعید شده از نواحی غرب کشور به این زندان هستند با صدور بیانیه . . .

لزوم اجباری کردن آزمایش های ژنتیکی قبل از ازدواج/ نازیلا رستم زاده

ماهنامه خط صلح – امروزه مشاوره ژنتیک پیش از ازدواج به اقدامی بسیار ضروری و لازم مبدل شده است. مشاوره ژنتیک و در صورت تشخیص مشاور، انجام آزمایشات ژنتیکی . . .

نامه تشکر مریم اکبری منفرد به گروه کاری ناپدیدشدگان قهری سازمان ملل

خبرگزاری هرانا – در پی پذیرش شکایت مریم اکبری منفرد توسط گروه کاری ناپدیدشدگان قهری سازمان ملل درباره رسیدگی به پرونده برادر و خواهرش که در کشتار سال ۶۷ . . .

یک زندانی در ملاعام در بابل اعدام شد / ویدیو

خبرگزاری هرانا – مورخ ۲۲ آبان ماه یک زندانی متهم به ارتکاب قتل در ملاعام در شهر بابل از شهرهای استان مازندران اعدام شد. به گزارش خبرگزاری هرانا، . . .

تبعید ۵ زندانی از جمله محمد نظری

خبرگزاری هرانا – سه زندانی سیاسی محبوس در زندان رجایی شهر کرج از جمله محمد نظری، خالد فریدونی و عمر فقیه پور به زندان ارومیه منتقل شدند. همزمان . . .

افزایش فشار بر زندانیان سنی مذهب زندان کرمانشاه

خبرگزاری هرانا – شش زندانی سنی مذهب محبوس در زندان دیزل آباد کرمانشاه که مدتی پیش در پی تبعید به بند بیماران عفونی دست به اعتاب غذا زده بودند . . .

محرومیت غیرقانونی گلرخ ایرایی و آرش صادقی از ملاقات با یکدیگر

خبرگزاری هرانا – گلرخ ایرایی، زندانی محبوس در بند زنان زندان اوین و آرش صادقی همسر تبعید شده او به زندان رجایی شهر کرج از پنچ هفته قبل از امکان . . .

نامه محمد امین آگوشی؛ در مدتی که در انفرادی و حبس بودم دچار بیمارهای مختلف شده ام

خبرگزاری هرانا – محمدامین آگوشی، زندانی امنیتی محبوس در زندان مرکزی تبریز طی نامه ای به مسئولین اتحادیه اروپا، کمیساریای عالی حقوق بشر و گزارشگر ویژه حقوق بشر در امور ایران . . .

بازداشت دو شهروند بهایی در شیراز و کرمانشاه

خبرگزاری هرانا – در طی هفته جاری دو شهروند بهایی از جمله حسن ممتازی، از اساتید سابق دانشگاه بهایی و زندانی سابق در شیراز و پیمان بقایی از . . .

نشست شورای معاونان دادستانی تهران در موضوع قانون الحاق یک ماده به قانون مبارزه با مواد مخدر

خبرگزاری هرانا – نشست شورای معاونان دادستانی تهران در موضوع قانون الحاق یک ماده به قانون مبارزه با مواد مخدر و روان‌گردان، با حضور معاون حقوقی قوه قضاییه، قضات . . .

بازداشت یک شهروند بهایی دیگر در رشت

خبرگزاری هرانا – در ادامه افزایش فشار بر شهروندان بهایی استان گیلان روز شنبه هفته جاری، یک شهروند بهایی به اداره اطلاعات این شهر احضار و سپس بازداشت . . .

گزارشی از آخرین وضعیت علیرضا گلی‌پور، زندانی بیمار در اعتصاب غذا

خبرگزاری هرانا – وکیل مدافع علیرضا گلی پور، زندانی امنیتی محبوس در زندان اوین که در اعتصاب غذای اعتراضی به سر می برد از وخامت حال موکلش و . . .

وضعیت نامناسب پزشکی؛ گزارشی از آخرین وضعیت محمد صابر ملک‌ رئیسی

خبرگزاری هرانا – محمد صابر ملک‌ رئیسی زندانی سیاسی بلوچ که هشتمین سال حکم زندان خود را سپری می کند از بیماری های مختلفی از جملات مشکلات مفصلی رنج . . .

خبرگزاری هرانا