خبرگزاری هرانا
امروز پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶, 14th of December 2017      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ساعت ۱:۰۶:۲۰

آرشـیـو

گزارشی از آخرین وضعیت محمد علی آذر، زندانی سیاسی بیمار

خبرگزاری هرانا _ یک زندانی سیاسی به نام محمد آذر که پیشت ...

یک شهروند ماهشهری بازداشت شد

خبرگزاری هرانا – یک شهروند ماهشهری به نام نادر ریحان ...

تبعید زندانی به دلیل اصرار بر تداوم اعتصاب غذا

خبرگزاری هرانا _ یک زندانی به نام هیوا حسینی که پیشتر در ...

خبرگزاری هرانا

گزارشات ویژه

گزارشی از آخرین وضعیت محمد علی آذر، زندانی سیاسی بیمار

خبرگزاری هرانا _ یک زندانی سیاسی به نام محمد آذر که پیشتر به اتهام اقدام علیه امنیت کشور توسط اداره اطلاعات دستگیر و پس از تحمل چندین ماه . . .

یک شهروند ماهشهری بازداشت شد

خبرگزاری هرانا – یک شهروند ماهشهری به نام نادر ریحانی صبح روز دوشنبه ۲۰ آذرماه در محل کارش توسط نیروی های اداره اطلاعات بازداشت و به مکان نامعلومی . . .

تبعید زندانی به دلیل اصرار بر تداوم اعتصاب غذا

خبرگزاری هرانا _ یک زندانی به نام هیوا حسینی که پیشتر در اعتراض به اتهامات وارده در پرونده اش از سی روز گذشته در زندان سقز دست به . . .

نگاهی به وظایف سازمانی بسیج در ایران/ قهرمان قنبری

ماهنامه خط صلح – کلمه بسیج به صورت عادى در زندگى روزمره توسط رسانه هاى حاکمیتى آن قدر تکرار شده است که صرف شنیدن نامش به صورت غیرارادى، حس . . .

نامه سرگشاده سه زندانی سیاسی زاهدان؛ در خاک پاکستان ربوده و در ایران شکنجه و محکوم به اعدام شدیم

خبرگزاری هرانا – سه زندانی سیاسی محکوم به اعدام به نام های ابوبکر رستمی، سجاد بلوچ و بنده چاکرزهی که در زندان مرکزی زاهدان نگهداری میشوند، پیشتر به . . .

گزارشی از آخرین وضعیت سهیل عربی؛ بازگشت از بند تنبیهی

خبرگزاری هرانا – سهیل عربی زندانی عقیدتی محبوس در زندان اوین که حدود یک ماه پیش بدلیل تنش های بین زندانیان بند سابق، بصورت تنبیهی به قرنطینه این . . .

یک شهروند قصرقندی بازداشت شد

خبرگزاری هرانا – یک شهروند قصرقندی به نام عزیز بلوچ حدود دو هفته قبل به اتهام اقدام علیه امنیت کشور توسط اداره اطلاعات دستگیر شد. پس از گذشت . . .

انتقال کاوان محمودیان و نعیم احمدپور به زندان سنندج

خبرگزاری هرانا _ کاوان محمودیان که پیشتر در ۱۸ مهرماه توسط اداره اطلاعات شهر کامیاران دستگیر شده بود، پس از تحمل دوماه بازداشت در سلول انفرادی اداره اطلاعات . . .

پس از مراجعه بازرسان؛ تهدید و قطع تلفن بند زندانیان سیاسی زندان زاهدان به دلیل بیان مشکلات

خبرگزاری هرانا – زندان زاهدان به دلایل زیادی از جمله دوری از مرکز، نبود نظارت جامعه مدنی و محرومیت های استانی با مشکلات متعددی روبروست، این زندان که . . .

آزادی موقت احمد ثعلبی حسانی از زندان شیبان اهواز

خبرگزاری هرانا _ احمد ثعلبی حسانی از فعالین اهوازی که پیشتر در آبانماه سال جاری پس از شرکت در اعتراضات مربوط به آلودگی هوا و محیط زیست و . . .

چهار شهروند بهایی در کرمانشاه پس از تودیع وثیقه آزاد شدند

خبرگزاری هرانا _ چهار شهروند بهایی ساکن کرمانشاه به نام های برهان تبیانیان، سهیلا شادابی، نغمه شادابی و فرزانه امینی که پیشتر توسط نیرو های امنیتی این شهر . . .

پنچ زندانی در کرمانشاه اعدام شدند

خبرگزاری هرانا – سحرگاه امروز، ۵ زندانی که اکثرآ متهم به “قتل” بودند در زندان دیزل آباد کرمانشاه اعدام شدند. به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق . . .

انتقال ۴ تن از زنان بازداشت شده روستای جلیزی به زندان ایلام

خبرگزاری هرانا – مقامات قضایی ۴ تن از زنان روستای جلیزی علیا را که پیشتر در پی اختلاف نظر در مورد مالکیت زمین های کشاورزی با سازمان اتکا . . .

گزارشی از آخرین وضعیت حسن صادقی و فاطمه مثنی، زوج زندانی

خبرگزاری هرانا _ حسن صادقی و فاطمه مثنی زوج محبوس در زندانهای رجایی شهر و اوین هستند که در بهمن ماه سال ۱۳۹۱ بدلیل برگزاری مراسم ترحیم برای . . .

نامه آتنا دائمی در روز جهانی حقوق بشر؛ فقط زندان هاست که پر میشود و چوبه های دار همچنان فعال

خبرگزاری هرانا – هر ساله در روز دهم دسامبر برابر با ۱۹ آذرماه به مناسبت روز جهانی حقوق بشر در اقصی نقاط جهان برای دستیابی به آزادی و . . .

زنان مجرد و قوانین فرزندخواندگی در ایران/ زهرا باقری شاد

ماهنامه خط صلح – قوانین فرزندخواندگی در ایران در سال ۱۳۹۲ اصلاح شدند و اصلاحات اعمال شده، برای نخستین بار این امکان را برای زنان مجرد فراهم کرد که . . .

خبرگزاری هرانا