خبرگزاری هرانا
امروز چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶, 23rd of August 2017      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ ساعت ۲:۳۵:۰۰

آرشـیـو

گزارش ماهانه؛ نگاهی اجمالی به وضعیت حقوق بشر در مردادماه ۹۶

خبرگزاری هرانا – آنچه در پی می‌آید گزارش ماهانه و اجما ...

انتقال دست کم ۳ زندانی جهت اجرای حکم اعدام در زندان رجایی شهرکرج

خبرگزاری هرانا – دست‌کم ۳ زندانی در زندان رجایی‌شهر ک ...

بازگرداندن آیت الله نکونام از بیمارستان به زندان قم

خبرگزاری هرانا – صبح امروز، آیت الله نکونام، روحانی ...

خبرگزاری هرانا

گزارشات ویژه

گزارش ماهانه؛ نگاهی اجمالی به وضعیت حقوق بشر در مردادماه ۹۶

خبرگزاری هرانا – آنچه در پی می‌آید گزارش ماهانه و اجمالی از وضعیت حقوق بشر در ایران در دوره زمانی مرداد ماه ۹۶ است که به همت نهاد . . .

انتقال دست کم ۳ زندانی جهت اجرای حکم اعدام در زندان رجایی شهرکرج

خبرگزاری هرانا – دست‌کم ۳ زندانی در زندان رجایی‌شهر کرج جهت اجرای حکم اعدام به سلول های انفرادی این زندان منتقل شدند. احتمال می رود سید جمال سیدموسوی، زندانی . . .

بازگرداندن آیت الله نکونام از بیمارستان به زندان قم

خبرگزاری هرانا – صبح امروز، آیت الله نکونام، روحانی منتقد زندانی که در بیمارستان کامکار قم بستری بود به زندان قم بازگشت داده شد. آقای نکونام از مدتی پش از . . .

با تجمع مقابل مجلس دهها تن از زنان ایرانی خواستار اخذ تابعیت برای فرزندان خود شدند / صدا

خبرگزاری هرانا – امروز دهها تن از زنان ایرانی که به دلیل ازدواج با مردان غیرایرانی فرزندانی فاقد تابعیت و مدرک شناسایی دارند در مقابل مجلس تجمع کردند. . . .

خطر اعدام قریب الوقوع سید جمال سید موسوی را تهدید می کند

خبرگزاری هرانا – سید جمال سید موسوی، زندانی سنی مذهب زندان رجایی شهر کرج که به اعدام محکوم شده است در روزهای اخیر به بهانه واهی اعزام به . . .

حمزه درویش؛ اغما و خونریزی داخلی در پی تداوم اعتصاب غذا

خبرگزاری هرانا – روز گذشته، حمزه درویش زندانی سنی مذهب زندان رجایی شهر کرج که در چهاردهمین روز اعتصاب غذای اعتراضی خود به سر می برد پس از عودت از . . .

اعتصاب غذای رضا شهابی پس از چهارده روز کماکان ادامه دارد

خبرگزاری هرانا – در حالی که رضا شهابی، فعال سرشناس کارگری ایران چهاردهمین روز اعتصاب غذای اعتراضی خود را پشت سر می گذارد شش تشکل بین المللی کارگری . . .

اکبر جهانگیری به دادسرای شهرستان کلیبر فراخوانده شد

خبرگزاری هرانا – اکبر جهانگیری فعال ترک (آذری) ساکن شهرستان اهر جهت ارائه آخرین دفاعیه از سوی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان کلیبر فراخوانده شده است. به گزارش . . .

نگاهی به ساختار و کارنامه نهادهای حقوق بشری در قوه قضاییه ایران/ محمد محبی

ماهنامه خط صلح – اهمیت مقوله حقوق بشر مقوله‌ حقوق بشر نتیجه دوره های گذار انقلابی به مدرنیته بود و تاریخچه شکل گیری آن نشان می دهد که این . . .

دادگاه یوسف عمادی از بابت پرونده جدید برگزار شد

خبرگزاری هرانا – روز گذشته یوسف عمادی، از متهمان سایت “برگ موزیک” که به دلیل همکاری در تولید و توزیع موسیقی «غیر مجاز» زندانی شده است از بابت . . .

سرنوشت پرابهام جمال موسوی، زندانی اعدامی پس از انتقال

خبرگزاری هرانا – سید جمال موسوی، زندانی سنی مذهب محکوم به اعدام که در زندان رجایی شهر کرج نگهداری می شد بدون زمینه یا درخواست قبلی روز ۲۵ . . .

حمزه درویش، زندانی اعتصابی در پی اغما به بیمارستان منتقل شد

خبرگزاری هرانا – روز گذشته، حمزه درویش زندانی سنی مذهب زندان رجایی شهر کرج که در اعتصاب غذای اعتراضی به سر می برد به علت به اغما رفتن به . . .

بحران در زندان رجایی شهر؛ نامه آزیتا رفیع زاده به فرزندش

خبرگزاری هرانا – انتقال زندانیان سیاسی زندان رجایی شهر کرج به یک بند امنیتی خاص از سه هفته قبل سرآغاز مجموعه ای از اعتراضات این زندانیان شده که . . .

نامه؛ سه فعال حقوق بشر زندانی در اوین خواستار توجه به وضعیت زندانیان اعتصابی رجایی شهر شدند

خبرگزاری هرانا – انتقال زندانیان سیاسی زندان رجایی شهر کرج به یک بند امنیتی خاص از سه هفته قبل سرآغاز مجموعه ای از اعتراضات این زندانیان شده که . . .

سهیل عربی؛ عدم رسیدگی پزشکی به زندانی مضروب، تداوم تهدید و محرومیت

خبرگزاری هرانا – سهیل عربی، زندانی عقیدتی که چهارمین سال حبس خود را در اوین سپری می کند، در هفته های اخیر همزمان با بازداشت همسرش به بند . . .

بیست روز پس از بحران در رجایی شهر؛ اعتصاب ۱۸ زندانی کماکان ادامه دارد

خبرگزاری هرانا – زندانیان سیاسی محبوس در زندان رجایی شهر کرج که بیش از ۵۰ تن برآورد می شوند در هفته های اخیر به بندی امنیتی و تازه منتقل . . .

خبرگزاری هرانا