خبرگزاری هرانا
امروز شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶, 22nd of July 2017      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ ساعت ۱۴:۰۷:۲۵

آرشـیـو

گزارشی از ۶۶ زندانی اعدام شده در زندان بیرجند

خبرگزاری هرانا – دستگاه قضایی کشور، از سال ۸۸ تا انت ...

گشین، کودک قربانی مین، ۴ سال است سرگردان دادگاه ها است

خبرگزاری هرانا – دختربچه ۹ ساله ای به نام گشین کریمی ...

دو زندانی در خرم آباد برای اجرای حکم اعدام به انفرادی منتقل شدند

خبرگزاری هرانا – دو زندانی که از بابت اتهامات مرتبط ...

خبرگزاری هرانا

گزارشات ویژه

گزارشی از ۶۶ زندانی اعدام شده در زندان بیرجند

خبرگزاری هرانا – دستگاه قضایی کشور، از سال ۸۸ تا انتهای سال ۹۱، تعداد نامعلومی زندانی را در زندان بیرجند اعدام کرده است، هرانا موفق شده است هویت ۶۶ . . .

گشین، کودک قربانی مین، ۴ سال است سرگردان دادگاه ها است

خبرگزاری هرانا – دختربچه ۹ ساله ای به نام گشین کریمی به همراه ۶ تن از دوستانش در سال ۹۲ در منطقه ای کاملا مسکونی که کیلومترها با . . .

دو زندانی در خرم آباد برای اجرای حکم اعدام به انفرادی منتقل شدند

خبرگزاری هرانا – دو زندانی که از بابت اتهامات مرتبط با جرایم مواد مخدر به اعدام محکوم شده اند، ساعاتی پیش در زندان پارسیلون خرم آباد برای اجرا . . .

علیرضا ثقفی: کارورزی، یک طرح شکست خورده است

ماهنامه خط صلح – علیرضا ثقفی، فعال کارگری، عضو کانون مدافعان حقوق کارگر و عضو کانون نویسندگان ایران است. او که از فعالین قدیمی کارگری در ایران است بارها . . .

زندانی معترض با لبانی دوخته راهی سلول انفرادی شد

خبرگزاری هرانا – یک زندانی معترض به میزان وثیقه که از پنج روز قبل با دوختن لبان خود در زندان بروجرد دست به اعتصاب غذا زده بود، با . . .

فرصت طلایی وجود مولوی عبدالحمید برای اهل سنت و ایران؛ در گفتگو با تقی رحمانی/ سیمین روزگرد

ماهنامه خط صلح – تقی رحمانی، نویسنده و عضو شورای فعالان ملی مذهبی که قریب یک سوم از عمر خود را در زندان به سر برده است، چهره ای . . .

مسئولین زندان اردبیل یک زندانی را برای ساعتها به میله پرچم زنجیر کردند

خبرگزاری هرانا – روز گذشته یک زندانی در زندان مرکزی اردبیل به هدف تنبیه توسط مسئولین زندان به مدت چندین ساعت متوالی به میله های زندان در هوای . . .

دادگاه متهمان پرونده گروه “گامو” بدون حضور حبیب ساسانیان برگزار شد

خبرگزاری هرانا – روز گذشته، جلسه رسیدگی به اتهامات حبیب ساسانیان که در سی و چهارمین روز اعتصاب غذای اعتراضی خود به سر می برد و پنج متهم . . .

انتقام جویی رئیس بهداری اوین مانع اعزام آتنا دائمی به مرکز درمانی شد

خبرگزاری هرانا – در حالی که پس از مدتها تلاش، خانواده آتنا دائمی، کنشگر مدنی محبوس در زندان اوین موفق به گرفتن اجازه مسئولین و پذیرش از مرکز . . .

مصطفی دهباشی زاده در یزد بازداشت شد

خبرگزاری هرانا – مصطفی دهباشی زاده، فعال سیاسی اهل یزد صبح امروز توسط نیروهای امنیتی در محل مسکونی خود در این شهر بازداشت و به نقطه نامعلومی منتقل . . .

کمپین هزاران نفر با درخواست آزادی محمدعلی طاهری

خبرگزاری هرانا – در ادامه تلاش کنشگران مدنی و هواداران محمدعلی طاهری برای طرح درخواست آزادی این زندانی عقیدتی، در هفته های اخیر کمپینی به نام “الف مثل . . .

چرا دسترسی به اینترنت جزوی از حقوق بشر است؟/ مرتضی هامونیان

ماهنامه خط صلح – در اوایل ماه می، دولت کنگو قراردادی به مبلغ ۵٫۶  میلیون دلار با گروه “مِر” (Mer) امضا کرد. گروه مِر یک شرکت مشاوره امنیتی اسرائیلی . . .

امید علی شناس آزاد شد

خبرگزاری هرانا – روز جاری امید علی شناس، کنشگر مدنی محبوس در زندان اوین با اجرایی شدن ماده تجمیع احکام و کاهش حبس تحت عنوان “آزادی مشروط” از . . .

چهار زندانی در خرم آباد و همدان اعدام شدند

خبرگزاری هرانا – سحرگاه امروز، سه زندانی با اتهامات مربوط به جرایم “مواد مخدر” در زندان پارسیلون شهر خرم آباد اعدام شدند. همچنین هویت زندانی دیگری که روز . . .

تشکیل زنجیره انسانی در حمایت از دریاچه ارومیه و بازداشت یک فعال / تصویری

خبرگزاری هرانا – روز گذشته جمعی از فعالان مدنی محلی با ایجاد زنجیره انسانی در اطراف دریاچه ارومیه، خواستار توجه به وضعیت این دریاچه شدند. یکی از مشارکت . . .

دست کم دو زندانی در ارومیه اعدام شدند

خبرگزاری هرانا – سحرگاه امروز، دو زندانی با اتهامات مربوط به “مواد مخدر” در زندان مرکزی ارومیه اعدام شدند. در هفته های اخیر تعداد پرشماری از زندانیان عمدتا از . . .

خبرگزاری هرانا