خبرگزاری هرانا
امروز جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷, 23rd of February 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۷/۱۲/۰۳ ساعت ۲۰:۴۴:۱۹

آرشـیـو

در زندان زنان چه می گذرد؟ در گفتگو با یاسمن آریانی و صبا کرد افشاری/ سیمین روزگرد

ماهنامه خط صلح – در تاریخ ۱۱ مردادماه ۱۳۹۷، تجمعی در ...

گزارشی از آخرین وضعیت جعفر عظیم زاده، فعال کارگری زندانی

خبرگزاری هرانا –  جعفر عظیم زاده، فعال کارگری با وجود ...

خبرگزاری هرانا

گزارشات ویژه

در زندان زنان چه می گذرد؟ در گفتگو با یاسمن آریانی و صبا کرد افشاری/ سیمین روزگرد

ماهنامه خط صلح – در تاریخ ۱۱ مردادماه ۱۳۹۷، تجمعی در تهران در اعتراض به شرایط رو به افول اقتصادی و فساد برگزار شد که در پی آن . . .

ادامه محرومیت دسته جمعی زندانیان سیاسی بیمار رجایی شهر کرج از دریافت خدمات درمانی

خبرگزاری هرانا –  از اواخر آذرماه سال جاری اعزام به مراکز درمانی همه‌ی زندانیان محبوس در زندان رجایی شهر به دستور رئیس این زندان لغو شده است. آغاز این . . .

گزارشی از آخرین وضعیت جعفر عظیم زاده، فعال کارگری زندانی

خبرگزاری هرانا –  جعفر عظیم زاده، فعال کارگری با وجود نیاز به رسیدگی پزشکی در وضعیت نامناسبی در اندرزگاه ۸ زندان اوین بسر می‌برد. این فعال کارگری در تاریخ . . .

دادگاه تجدید نظر برزان محمدی، زندانی سیاسی بزودی برگزار میشود

خبرگزاری هرانا – جلسه دادگاه تجدید نظر برزان محمدی، زندانی سیاسی محبوس در زندان تهران بزرگ در تاریخ ۶ اسفندماه و در شعبه ۵۴ دادگاه تجدید نظر استان . . .

گزارش ماهانه؛ نگاهی اجمالی به وضعیت حقوق بشر در بهمن ماه ۹۷

خبرگزاری هرانا – آنچه در پی می‌آید گزارش ماهانه و اجمالی از وضعیت حقوق بشر در ایران در دوره زمانی بهمن ماه ۹۷ است که به همت نهاد . . .

امید شاه محمدی، فعال صنفی معلمان به یک سال حبس محکوم شد

خبرگزاری هرانا – جلسه دادگاه امید شاه‌محمدی، معلم و فعال صنفی معلمان دیواندره کردستان، امروز در شعبه یکم دادگاه انقلاب سنندج برگزار و در نتیجه آن این فعال . . .

اعزام به بیمارستان؛ وضعیت نامناسب پزشکی چنگیز قدم خیری، زندانی سیاسی تبعیدی

خبرگزاری هرانا – چنگیز قدم خیری، زندانی سیاسی تبعیدی در زندان مسجد سلیمان، در پی وخامت حال ناشی از نارسایی کلیوی به بیمارستان خارج از زندان اعزام و . . .

جلسه رسیدگی به اتهامات سه متهم سیاسی در اسفندماه برگزار میشود

خبرگزاری هرانا – جلسه دادگاه رسیدگی به اتهام سه تن از متهمان یک پرونده به نامهای رضوانه احمدخانبیگی، امیرمهدی صدیق آرا و علی امین املشی در تاریخ ۵ اسفندماه . . .

موج آزادی زود هنگام زندانیان سیاسی؛ محمد فلاح چای از زندان تهران بزرگ آزاد شد

خبرگزاری هرانا – در ادامه موج آزادی زودهنگام زندانیان سیاسی، محمد فلاح چای، زندانی سیاسی محبوس در زندان تهران بزرگ ساعتی پیش از این زندان آزاد شد. وی پیشتر . . .

نود و چهارمین شماره از ماهنامه خط صلح منتشر شد

خبرگزاری هرانا – نود و چهارمین شماره از ماهنامه خط صلح به کوشش مدافعان حقوق بشر و جمعی از کنشگران مدنی منتشر شد. پرونده ویژه این شماره از . . .

هشدار کارشناسان حقوق بشر سازمان ملل در خصوص اعدام قریب الوقوع یک کودک مجرم

خبرگزاری هرانا – شماری از کارشناسان حقوق بشر سازمان ملل با انتشار بیانیه ای و با توجه به فراخواندن خانواده محمد کلهری، کودک-مجرم محکوم به اعدام برای آخرین . . .

بازداشت دو شهروند توسط نیروهای امنیتی در سقز

خبرگزاری هرانا – دو شهروند ساکن شهر سقز به نامهای آرام بهرامی و آسو رمضان زاده توسط نیروهای امنیتی در این شهر بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شده . . .

تعیین وقت و شعبه رسیدگی به اتهامات هاشم حسین پناهی / سند

خبرگزاری هرانا – جلسه رسیدگی به اتهامات مطروحه علیه هاشم حسین پناهی از مسئولان دفتر حاکم شرع مردمی کردستان در تاریخ ۱۱ اسفندماه در شعبه اول دادگاه انقلاب . . .

آذربایجان؛ گزارشی از فعالیت ها به مناسبت روز جهانی زبان مادری

خبرگزاری هرانا – روز جهانی زبان مادری ۲۱ فوریه هر سال برابر با دوم اسفندماه با هدف افزایش آگاهی‌های عمومی درباره زبانشناسی و تنوع فرهنگی و زبانی در سرتاسر . . .

مختار اسدی، فعال صنفی معلمان با تودیع قرار آزاد شد

خبرگزاری هرانا – مختار اسدی، عضو کانون صنفی معلمان استان کردستان، ظهر امروز با تودیع قرار وثیقه تا پایان مراحل دادرسی به صورت موقت آزاد شد. این فعال . . .

بازگشت حمزه درویش و توحید قریشی از سلول های انفرادی پس از ۱۵ روز

خبرگزاری هرانا – حمزه درویش و توحید قریشی، دو زندانی سنی مذهب محبوس در زندان رجایی شهر کرج، روز گذشته از سلول های انفرادی به سالن محل نگهداری . . .

خبرگزاری هرانا