خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷, 28th of May 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ ساعت ۱۳:۵۰:۴۹

آرشـیـو

آزادی دو تن از شهروندان بهایی ساکن کاشان

خبرگزاری هرانا – دو تن از شهروندان بهایی ساکن کاشان ...

گزارشی از ششمین روز اعتصاب سراسری کامیون‌داران ایران / ویدیو

خبرگزاری هرانا – اعتصاب کامیون داران ایران که از رو ...

فضای امنیتی و برخورد با شهروندان در مراسم تشییع پیکر ناصر ملک مطیعی / ویدئو

خبرگزاری هرانا – صبح امروز یکشنبه ۶ خرداد مراسم تشیی ...

خبرگزاری هرانا

گزارشات ویژه

آزادی دو تن از شهروندان بهایی ساکن کاشان

خبرگزاری هرانا – دو تن از شهروندان بهایی ساکن کاشان به نام‌های “امرالله منوچهری” و “ضیاءالله الهیان” که پیشتر در تاریخ ۱۴ تیرماه سال گذشته بازداشت شده بودند، . . .

گزارشی از ششمین روز اعتصاب سراسری کامیون‌داران ایران / ویدیو

خبرگزاری هرانا – اعتصاب کامیون داران ایران که از روز سه‌شنبه اول خردادماه در اعتراض به عدم رسیدگی مسئولان به مطالبات صنفیشان آغاز شده، امروز یکشنبه برای ششمین روز متوالی . . .

فضای امنیتی و برخورد با شهروندان در مراسم تشییع پیکر ناصر ملک مطیعی / ویدئو

خبرگزاری هرانا – صبح امروز یکشنبه ۶ خرداد مراسم تشییع پیکر ناصر ملک مطیعی، بازیگر سرشناس ایران، از برابر خانه سینما در تهران برگزار شد. با شروع مراسم . . .

آزادی یک شهروند بهایی با تودیع وثیقه همزمان با بازداشت یک شهروند بهایی دیگر

خبرگزاری هرانا – کاویز نوزدهی، شهروند بهایی که پیشتر توسط نیروهای امنیتی در مشهد بازداشت شده بود، امروز یکشنبه ۶ خردادماه با تودیع قرار وثیقه به صورت موقت تا . . .

دو تن از معترضان عرب در خوزستان با تودیع وثیقه آزاد شدند

خبرگزاری هرانا – دو تن از شهروندان عرب ساکن شهر اهواز که در فروردین‌ماه سال جاری در اعتراض به سیاست نادیده گرفتن شهروندان عرب ایرانی توسط رسانه‌های دولتی به عنوان . . .

تعویق دادگاه محمد نجفی، حقوقدان مدافع حقوق بشر

خبرگزاری هرانا – جلسه رسیدگی به اتهامات محمد نجفی وکیل دادگستری و فعال حقوق بشر، که پیشتر از سوی دادگاه کیفری اراک برای رسیدگی به اتهام اخلال در نظم . . .

محکومیت مجید مرادی، درویش گنابادی به ۷ سال حبس و ۷۵ ضربه شلاق

خبرگزاری هرانا – مجید مرادی، از دراویش گنابادی بازداشت شده در جریان حادثه گلستان هفتم، توسط شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب تهران به ۷ سال حبس تعزیری و ۷۵ . . .

گزارشی از پنجمین روز اعتصاب سراسری کامیونداران ایران / ویدیو

خبرگزاری هرانا – اعتصاب کامیون داران ایران که از روز سه‌شنبه اول خردادماه در اعتراض به عدم رسیدگی مسئولان به مطالبات صنفیشان آغاز شده، امروز شنبه برای پنجمین روز متوالی . . .

اعزام هشت تن دیگر از درویش گنابادی محبوس به دادگاه انقلاب

خبرگزاری هرانا – امروز شنبه ۵ خرداد ماه هشت تن از دراویش گنابادی بازداشت شده در ماجرای موسوم به گلستان هفتم به دادگاه انقلاب تهران اعزام شدند. این افراد . . .

دوازدهمین سالگرد اعتراضات خونین نقده؛ بازداشت چند تن از فعالان مدنی در آذربایجان غربی

خبرگزاری هرانا – چند تن از فعالان مدنی آذربایجان غربی که برای برگزاری مراسم دوازدهمین سالگرد اعتراضات خردادماه ۸۵ در آذربایجان در گلزار شهدای شهرستان نقده جمع شده . . .

استاد نفرت پراکن دانشگاه زاهدان دستگیر شد / ویدیو

خبرگزاری هرانا – استاد ادبیات دانشگاه آزاد زاهدان که بنا بر ویدیوهایی که از او منتشر شده به دلیل مسایل نژادی و دینی حقوق دانشجویان بومی را پایمال . . .

گزارشی از چهارمین روز اعتصاب سراسری کامیون داران ایران / ویدیو

خبرگزاری هرانا – اعتصاب کامیون داران ایران که از روز سه‌شنبه اول خردادماه در اعتراض به عدم رسیدگی مسئولان به مطالبات صنفیشان آغاز شده، امروز جمعه ۴ خردادماه پس . . .

لایحه ای که مثل کودکان قربانی شده است؛ در گفتگو با محمداسماعیل سعیدی، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس

ماهنامه خط صلح – سال گذشته در میان رویدادهای مربوط به نقض حقوق کودکان در ایران، اخبار ربودن، اذیت و آزار و قتل کودکان توجه برانگیز شد و . . .

پایان اعتصاب غذای اسماعیل عبدی در زندان اوین

خبرگزاری هرانا – اسماعیل عبدی، معلم زندانی و فعال صنفی معلمان محبوس در زندان اوین که از ۴ اردیبهشت ماه در اعتراض به نقض گسترده حقوق شهروندی معلمان و کارگران . . .

گزارش سومین روز اعتصاب سراسری کامیون‌داران؛ کمبود سوخت در پمپ بنزین‌ها / ویدئو

خبرگزاری هرانا – اعتصاب کامیون‌داران ایران که از روز سه‌شنبه اول خردادماه در اعتراض به عدم رسیدگی مسئولان به مطالبات صنفیشان آغاز شده، با گذشت سه روز و . . .

ابراهیم اسماعیلی، روزنامه نگار به دادگاه احضار شد / سند

خبرگزاری هرانا – ابراهیم اسماعیلی، روزنامه نگار اهل استان مرکزی به اتهام “تبلیغ علیه نظام، نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی، توهین به رهبری و سپاه پاسداران . . .

خبرگزاری هرانا