خبرگزاری هرانا
امروز جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷, 22nd of June 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ ساعت ۱۸:۳۹:۴۸

آرشـیـو

آزادی کارگران گروه ملی فولاد در اهواز با تودیع وثیقه

خبرگزاری هرانا – طی هفته‌های گذشته کارگران گروه ملی ...

تداوم بازداشت و بی‌خبری از وضعیت عبدالله بزرگ‌زاده

خبرگزاری هرانا – عبدالله بزرگ‌زاده، شهروند معترضی که ...

اعتصاب غذای فرشید ناصری؛ زندانی سنی مذهب زندان رجایی شهر کرج

خبرگزاری هرانا – فرشید ناصری، زندان سنی مذهب زندان ر ...

خبرگزاری هرانا

گزارشات ویژه

آزادی کارگران گروه ملی فولاد در اهواز با تودیع وثیقه

خبرگزاری هرانا – طی هفته‌های گذشته کارگران گروه ملی فولاد در اهواز در اعتراض به نبود مواد اولیه و معوقات مالی سه ماهه خود دست به تجمع اعتراضی . . .

تداوم بازداشت و بی‌خبری از وضعیت عبدالله بزرگ‌زاده

خبرگزاری هرانا – عبدالله بزرگ‌زاده، شهروند معترضی که روز یکشنبه ۲۷ خردادماه پس از تجمع مقابل فرمانداری شهر ایرانشهر بازداشت شده بود، با گذشت ۶ روز کماکان در . . .

اعتصاب غذای فرشید ناصری؛ زندانی سنی مذهب زندان رجایی شهر کرج

خبرگزاری هرانا – فرشید ناصری، زندان سنی مذهب زندان رجایی شهر کرج که اکنون هشتمین سال از حبس خود را طی می‌کند، از روز شنبه ۲۶ خردادماه در . . .

گزارش ماهانه؛ نگاهی اجمالی به وضعیت حقوق بشر در خرداد ماه ۹۷

خبرگزاری هرانا – آنچه در پی می‌آید گزارش ماهانه و اجمالی از وضعیت حقوق بشر در ایران در دوره زمانی خرداد ماه ۹۷ است که به همت نهاد . . .

محرومیت عبدالرحمن سنگانی از دریافت خدمات درمانی در زندان رجایی شهر کرج

خبرگزاری هرانا – عبدالرحمن سنگانی از زندانیان سنی مذهب محبوس در زندان رجایی شهر کرج که به علت عفونت چشم و عدم دریافت خدمات درمانی مناسب در آستانه نابینایی . . .

فرصتی دوباره برای ۳ زندانی محکوم به اعدام در زاهدان/ رهایی از اعدام ۱۰ زندانی

خبرگزاری هرانا – ۳ زندانی در زندان مرکزی زاهدان که طی روزهای گذشته جهت اجرای حکم به سلول انفرادی منتقل شده بودند، با دریافت مهلتی ۲ ماهه به بند . . .

اعتصاب غذای قادر محمدزاده زندانی سیاسی زندان مرکزی ارومیه

خبرگزاری هرانا – قادر محمدزاده، زندانی سیاسی زندان مرکزی ارومیه که روز شنبه ۱۹ خردادماه در پی مخالفت با انتقال به بندی دیگر با دستور مسئولان زندان به سلول انفرادی . . .

انتقال محمد مظفرى از قرنطینه زندان اوین به بند عمومی

خبرگزاری هرانا – محمد مظفری، فعال سیاسی که روز دوشنبه برای اجرای حکم حبس و شلاق خود راهی زندان اوین شده بود، امروز پنج‌شنبه از قرنطینه زندان اوین به بند . . .

محرومیت سعید شیرزاد از دریافت خدمات درمانی علیرغم تاکید پزشکان

خبرگزاری هرانا – سعید شیرزاد، زندانی سیاسی محبوس در زندان رجایی شهر کرج که از چندی پیش دچار دیسک کمر و التهاب شدید اسپاسم در ناحیه پایین کمر . . .

خانه تاریخی ظهیرالاسلام در مسیر ترمیم یا سراشیبی تخریب / گزارش تصویری

خبرگزاری هرانا، خانه ظهیرالاسلام خانه‌ای تاریخی متعلق به ابتدای قرن بیستم است که به گفته برخی کارشناسان همانند آن تنها هفت خانه دیگر در تهران وجود دارد. ابتدای . . .

ادامه اعتصاب و تحصن در واکنش به وضعیت زنان درویش محبوس / لیست هویت ضاربین زنان زندانی

خبرگزاری هرانا – همزمان با گسترش تحصن دراویش زندانی معترض به ضرب و شتم زنان و ادامه تنش در بند زنان زندان قرچک ورامین، گزارش شده که علیرغم‌ . . .

تایید پزشکی ابتلای آرش صادقی به سرطان؛ کارشکنی زندان در روند درمان وی

خبرگزاری هرانا – روز دوشنبه نتیجه آزمایش آرش صادقی، کنشگر مدنی محبوس در زندان رجایی شهر کرج به او اعلام شد. بر اساس این نتیجه مشخص شد وی . . .

محرومیت درمانی نگران کننده محمدرضا جلالی؛ استاد دانشگاه محکوم به اعدام

خبرگزاری هرانا – احمدرضا جلالی، پزشک ایرانی که به تازگی شهروندی سوئد را نیز دریافت کرده و به اتهام جاسوسی به اعدام محکوم شده است، با وجود بیماری‌های . . .

محکومیت دو نوکیش مسیحی در تهران به حبس

خبرگزاری هرانا – مجیدرضا سوزنچی کاشانی و فاطمه محمدی، دو نوکیش مسیحی که آبان ماه سال گذشته بازداشت و به زندان اوین منتقل شده بودند، به ترتیب به . . .

گزارشی از مشکلات مضاعف زندانیان محبوس در زندان سقز

خبرگزاری هرانا – طی روزهای اخیر سه تن از زندانیان محبوس در زندان سقز به علت “کشیدن سیگار”، توسط مسئولان زندان مورد ضرب و شتم و توهین قرار گرفته و . . .

تداوم بازداشت محمد حبیبی، فعال صنفی معلمان در زندان تهران بزرگ

خبرگزاری هرانا – محمد حبیبی، فعال صنفی و عضو هیئت مدیره کانون صنفی معلمان استان تهران که در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ماه سال جاری، در جریان تجمع معلمان مقابل سازمان . . .

خبرگزاری هرانا