خبرگزاری هرانا
امروز چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶, 28th of June 2017      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ ساعت ۱:۴۰:۵۳

آرشـیـو

محمدامین عبداللهی؛ محروم از درمان در تبعید

خبرگزاری هرانا – محمد امین عبداللهی، زندانی سیاسی ...

افزایش تعداد شهروندان عرب بازداشت شده در اهواز

خبرگزاری هرانا – در روزهای منتهی به عید فطر دستگاهها ...

علیرضا گلی پور؛ برگزاری جلسه بررسی عدم تحمل کیفر و تمدید مرخصی

خبرگزاری هرانا – علیرضا گلی پور زندانی امنیتی زندان او ...

خبرگزاری هرانا

گزارشات ویژه

محمدامین عبداللهی؛ محروم از درمان در تبعید

خبرگزاری هرانا – محمد امین عبداللهی، زندانی سیاسی زندان مرکزی بیرجند که از دردهای مزمن در نواحی گردن، کلیه، چشم و درد در ناحیه روده بزرگ (مشکوک به آپاندیس) رنج . . .

افزایش تعداد شهروندان عرب بازداشت شده در اهواز

خبرگزاری هرانا – در روزهای منتهی به عید فطر دستگاههای انتظامی و امنیتی در شهر اهواز تعداد زیادی از شهروندان عرب این شهر که هویت دست کم ۳۴ . . .

علیرضا گلی پور؛ برگزاری جلسه بررسی عدم تحمل کیفر و تمدید مرخصی

خبرگزاری هرانا – علیرضا گلی پور زندانی امنیتی زندان اوین که برای شرکت در کمیسیون پزشکی به مرخصی سه روزه اعزام شده است با توجه به برگزاری این . . .

گزارشی از آخرین وضعیت رامین حسین پناهی؛ زخمی اما زنده

خبرگزاری هرانا – طی درگیری روز جمعه در حوالی شهر سنندج ما بین اعضای یک گروه مخالف نظام و نیروهای قرارگاه حمزه سپاه پاسداران، سه تن جان باختند و . . .

یازدهمین روز اعتصاب غذای سیامک میرزایی در زندان اوین

خبرگزاری هرانا – سیامک میرزایی در یازدهمین روز اعتصاب غذا در اعتراض به کارشکنی‌های مکرر صورت‌ گرفته در روند رسیدگی به پرونده خود تا زمان تخفیف و تعدیل در قرار . . .

گزارشی از آخرین وضعیت گلرخ ایرایی؛ حدود ۳ سال تا آزادی

خبرگزاری هرانا – گلرخ ابراهیمی ایرایی، فعال حقوق بشر دربند همزمان با همسرش، آرش صادقی، کماکان در زندان اوین به سر می برد. خانم ایرایی که از سال . . .

نیما کشوری، پس از اعتصاب غذا به سلول انفرادی منتقل شد

خبرگزاری هرانا – نیما کشوری، از مدیران کانال‌های تلگرامی حامی دولت، پس از اعلام اعتصاب غذا به سلول انفرادی زندان اوین منتقل و از تماس تلفنی و ملاقات نیز . . .

گزارشی از ۳۳ بازداشت و احضار اخیر در شهر اهواز همزمان با عیدفطر

خبرگزاری هرانا – شب گذشته، پس از برگزاری نماز عید فطر تعدادی از شهروندان اهوازی در محله ملاشیه این شهر توسط نیروهای امنیتی دستگیر شدند. در روزهای گذشته . . .

هفتاد و چهارمین شماره از ماهنامه خط صلح منتشر شد

خبرگزاری هرانا – هفتاد و چهارمین شماره از ماهنامه‌ی حقوقی-اجتماعی خط صلح با مشارکت جمعی از کنشگران جامعه‌ی مدنی ایران منتشر شد. در پرونده‌‌‌‌ی ویژه‌‌ی این شماره از . . .

انتقال آرش صادقی به بیمارستان طالقانی و بازگشت به زندان بدون رسیدگی کافی پزشکی

خبرگزاری هرانا – آرش صادقی، کنشگر مدنی محبوس در بند ۳۵۰ زندان اوین که پس از یک دوره اعتصاب غذا ۷۱ روزه به مشکلات پزشکی عدیده ای مبتلا . . .

حبیب ساسانیان؛ گزارشی از آخرین وضعیت در چهاردهمین روز اعتصاب غذا

خبرگزاری هرانا – حبیب ساسانیان شاعر اردبیلی در چهاردهمین روز اعتصاب غذای اعتراضی خود در شرایط نامناسب جسمی در زندان تبریز به سر می برد. او در روزهای . . .

درگیری سنندج: پنج تن از اعضای یک خانواده دستگیر شدند

خبرگزاری هرانا – پس از درگیری روز جمعه در سنندج نیروهای امنیتی به بازداشت تعدادی از اقوام جان باختگان حادثه پرداختند از جمله امروز، انور حسین پناهی و . . .

علیرضا گلی پور به مرخصی اعزام شد

خبرگزاری هرانا – روز جاری، علیرضا گلی پور زندانی امنیتی محبوس در زندان اوین، برای اولین بار پس از تحمل پنج سال حبس به مرخصی استعلاجی سه روزه . . .

درگیری سنندج: کشته شدن ۳ تن و دستگیری تعدادی دیگر از بستگان آنان / تصاویر

خبرگزاری هرانا – روز جمعه در حوالی شهر سنندج تعدادی از اعضای یک حزب سیاسی در کمین نیروهای قرارگاه حمزه سپاه پاسداران افتادند. طی درگیری بین طرفین سه . . .

عبدالفتاح سلطانی به مرخصی اعزام شد

خبرگزاری هرانا – ساعاتی پیش، عبدالفتاح سلطانی، وکیل و فعال حقوق بشر در ششمین سال حبس خود، از زندان اوین به مرخصی چهار روزه اعزام شد. به گزارش خبرگزاری . . .

کاش زنده بودی – شعری از رضا اکوانیان

ماهنامه خط صلح –  کاش زنده بودی می‌دیدی شلمچه جایت گذاشته آمده است انقلاب مردم را آب بدهد و گردن بزند در خیابان آزادی کاش زنده بودی پنج‌شنبه‌ها . . .

خبرگزاری هرانا