خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  مدلینگ در مشهد؛ ۶ نفر بازداشت و ۱۷ نفر احضار شدند

مدلینگ در مشهد؛ ۶ نفر بازداشت و ۱۷ نفر احضار شدند

خبرگزاری هرانا ـ جانشین سرپرست دادسرای مشهد گفت که ۶ نفر از «گردانندگان اصلی شبکه‎های سازمان یافته مدلینگ» دستگیر و ۱۷ نفر به دادسرا احضار شدند. ۹ مرکز استودیو و سالن زیبایی نیز پلمب شد. سه نفر از شهروندان دستگیر شده مرد و سه نفر دیگر زن هستند. به گفته این مقام قضایی در بین دستگیرشدگان شهروندان بهایی نیز وجود دارند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از میزان، مهدی خدابخشی جانشین سرپرست دادسرای مشهد از برخورد با «شبکه‎ها و مروجین مدلینگ» خبر داد و گفت: “در راستای مقابله با فعالیت غیرقانونی و غیراخلاقی مدیران صفحات مجازی و همچنین مروجان مدلینگ در مشهد که با سوء استفاده از شبکه‏‎های اجتماعی موبایلی به صورت گسترده اقدام به انتشار تصاویر مستهجن و مبتذل در این فضا می‌کنند دستورات قضایی صادر شد”.

وی مدعی شد: “این شبکه‏‌ها با انتشار تصاویر مستهجن و ترویج فساد و بی بندوباری اقدام به ترویج سبک زندگی غربی می‌کردند و در تلاش برای از بین بردن اصول و ارزش‎‏های مذهبی جامعه بودند که پیگیری این مورد با دستور قضایی از سوی معاونت اطلاعات سپاه در دستور کار قرار گرفت”.

قاضی خدابخشی تصریح کرد: “گردانندگان اصلی شبکه‌های سازمان یافته مدلینگ در دو سطح دستگیر و احضار شدند که در این راستا ۶ نفر دستگیر شدند که ۳ نفر از آنها مرد و ۳ نفر دیگر زن هستند و در بین آنها عناصر بهاییت هم مشاهده می‎شوند”.

جانشین سرپرست دادسرای مشهد در پایان خاطرنشان کرد: “همچنین ۱۷ نفر احضار شدند و ۹ مرکز استودیو و سالن زیبایی پلمب شد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید